Aplica Tehnica Trame Maytoni Led, Alb, C804WL-L12W, Germania
Transport Gratuit -10 %
665,91 Lei
739,90 Lei
550,34 Lei - Pret dupa aplicare cupon MDH
Preţul în puncte de recompensă: 4
Descriere Simpla Producator: Wall lamp with metal frame. Used lamps: LED 12W. Included :tag,multi language instruction
DESCRIERE: Culoare Structura: Alb, Material Structura: Metal, Soclu: Led, Numar Becuri: 1, Stil: Modern, Material Abajur: Metal, Culoare Abajur: Alb, Inaltime Corp: 125 mm, Inaltime Maxima Corp: 125 mm, Latime Corp: 260 mm, Adancime Corp: 55 mm, Putere: 12 W, Dimabil: Nu, Bec Inclus: Nu, Tara de Provenienta: Germania. Garantie 2 ani.